Sporvol Güvenilir Mi?

 

      1985’ten günümüze…

Sporvol 1985 yılında Uşak’ta kurulmuştur kurulduğu günden itibaren büyümeye devam etmektedir.
 
 

      5 Mağaza 

Sporvol; Çeşme merkez, Çeşme Marina, Kuşadası, Akçay ve Uşak’ta olmak üzere 5 mağazada faaliyetlerine devam etmektedir. Mağazalarımıza bu linkten ulaşabilirsiniz.
 
 

      Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi

Sporvol.com.tr’de yaptığınız alışverişlerde kart bilgileriniz sistemde saklanmaz. Sadece bankanız ile sizin aranızdadır.Sporvol.com.tr alışveriş deneyiminizi en güvenli şekilde yaşamanız için, güvenlik Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. SSL teknolojisi, internet üzerinden yaptığınız alışverişler sırasında şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına almaktadır. SSL teknolojisiyle şahsi bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz başka kişilerin eline geçemez.
 
 

      Koşulsuz İade

15 iş günü içerisinde orijinal ambalajına ve etiketine zarar vermeden, faturasıyla beraber ürünleri ulaştırarak koşulsuz iade yapabilirsiniz.
 
 

      Ücretsiz Kargo

1500 TL üzeri alışverişlerinizde Yurt İçi Kargo ile ücretsiz gönderim yapılır. Saat 12:00'ye kadar vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonraki 1-4 iş günü içerisinde size ulaşmış olur. Bu süre bulunduğunuz adrese göre değişiklik gösterebilir.
 
 

      Orijinal Ürünler

Sporvol.com.tr'de satılan ürünler, resmi tedarikçilerinden temin edilmekte olup, size faturasıyla ulaştırılır ve %100 orijinaldir.
 
 

      Müşteri Hizmetleri

0850 441 11 35 no’lu hattımızdan veya whatsapp canlı destek hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımızdan da ulaşabilir, duyurularımızı takip edebilirsiniz.