Ücretsiz Kargo
25%
2.999,00 TL 2.249,00 TL
Ücretsiz Kargo
25%
2.549,00 TL 1.912,00 TL
Ücretsiz Kargo
25%
2.699,00 TL 2.024,00 TL
Ücretsiz Kargo
3.099,00 TL
Ücretsiz Kargo
2.999,00 TL
Ücretsiz Kargo
25%
3.099,00 TL 2.324,00 TL

Skechers Kadın Sandaletleri

Hem şıklık hem de rahatlık sunan sandalet ayakkabılar, eskiden yalnızca yazın giyilirken günümüzde, dört mevsim kullanılabiliyor. Özellikle şık kıyafetler ile beraber, sandalet modelleri kış aylarında da kombinlere eşlik ediyor. 

Skechers sandalet koleksiyonunda, platform topuklar da düz topuklar da bulunuyor. Önden tek veya çift bant bulunduran, parmak arası olan kadın ayakkabı çeşitleri, farklı giyim alışkanlıklarına sahip kadınlarca tercih ediliyor. Skechers sandaletlerinde Goga Max teknolojili ayak tabanını, Yoga Foam veya Memory Foam yastıklamayı, D'Lites Ultra veya Classic D'Lites atletik orta tabanı, Ultra Go veya 5GEN darbe emici orta taban teknolojisini, yüksek yer tutuşu sağlayan esnek tabanları görebilirsiniz. Taban teknolojileri içinde Arch Comfort da yer alıyor. Sandaleti yalnızca yazlıkta, plajda giyilen bir ayakkabı olmaktan çıkararak günlük hayata ait bir ayakkabıya dönüştüren Skechers modelleri ile yürüyüş yapabilir, koşabilir, gün boyu konforu deneyimleyebilirsiniz.

Sandalet Giymenin Sağladığı Faydalar

- Tabanı yeterince yastıklayan, doğru sandaletler seçildiğinde ayak tam olarak desteklenerek gün boyu konfor vadediyor.
- Ayaklar hava alıyor. Nem, sıcaklık gibi sorunlar sonucu meydana gelen mantar, kötü koku problemlerinin önüne geçiliyor.
- Sandaletler, kullanışlı ayakkabılar olarak tanınıyor, aynı sandalet gündüz plajda giyilirken gece kullanıcılara eğlence esnasında eşlik edebiliyor.
- Sandaletlerin modası geçmiyor, dolabın zamansız parçaları olan kadın ayakkabı modelleri, kaliteli seçimler yapıldığında senelerce giyilebiliyor.
- Ayaklara özgürlük vadediyor. Hareket özgürlüğü kazanan ve kalın sayalardan kurtulan ayaklar, kadın terlik rahatlığını sandalette de deneyimliyor.