The North Face ve Gucci İş Birliği Geliyor 

 

 

   Gucci ve The North Face, yakında çıkacak bir koleksiyon için iş birliği yapıyor. Lüks İtalyan markası; InstagramTwitter ve TikTok kanallarında güzel dağ manzaraları ve hem Gucci hem de The North Face logolarının bulunduğu bir bayrak gösteren kısa bir video ile haberi paylaştı. 

  

   Gucci gibi bir markanın outdoor sektörüne adım atması tuhaf görünebilir ancak bu hareket, tırmanma ve yürüyüş malzemelerini akıllara getiren çantalar ve ceketlerin tercih edildiği, faydacı, işlevsel, dış mekanlardan ilham alan giysiler giymeye odaklanan günümüz stiline çok yakışacağa benziyor. 

 
   The North Face, şubat ayında Londra Moda Haftası için SupremeSacai ve son olarak Maison Margiela gibi bazı önemli yaratıcı ortaklara sahip oldu. The North Face'in her zaman en az bir kez Supreme ile iş birliği yapması bekleniyor. Marka, öncelikle bir dış mekan dayanıklılık markası olmasına rağmen sokak giyim dünyasına girmiştir. Supreme kendi başına büyük olsa da Gucci ile yapılan iş birliği çıtayı bir sonraki seviyeye yükseltiyor. 

 

 

  

 

   İşbirliğinin ne getireceğinden tam olarak emin olunmasa da baştan sona ikonik Gucci Diamante desenine sahip olağan The North Face kabarık ceketi sergileyen tek bir fotoğraf var. Hayranlar, ortaklığı sağlamlaştırmak için çift markalaşma ile vurgulanan geleneksel The North Face donanımlarını bekleyebilirler. Gucci'nin dış giyim kıyafetlerinde görünmesi ile The North Face'in Gucci dünyasına ve tasarım değişikliğine gidip gitmediğini görmek ilginç olacak. Gucci ve The North Face, planlanan bir teslim tarihi henüz duyurulmamış veya henüz planlanmamış olmasına rağmen çok yakında yayınlanacak.  

 

                                                                                                                       

 

                                                                                                                                          16.10.2020