Crocs Her Mevsim Sizinle

 Başlangıçta, Crocs kaymaz, iz bırakmayan tabanları nedeniyle bot ve dış mekan ayakkabısı olarak tasarlandı. 2003 yılına gelindiğinde Crocs, evrensel olarak rahatlık ve moda için çok amaçlı bir sandalet olarak kabul edilen bir fenomen haline geldi.

 

 

 Su dostu tasarımı ve havalandırmalı ön yüzeyi ile ayaklarınızın hava alması için özel bir uyum sunar. Kalıplı iç taban, mükemmel ayak kemeri desteği sağlar ve bilek kayışı, Crocs'ları ayaklarınızda tutar. Crocs ayrıca hafiftir, çabuk kurur ve temizlenmesi kolaydır.  Croslite taban yüzeyden bağımsız olarak iyi bir tutuş sağlar. Derin hafif yastıklama sunan kalıplanmış çift yoğunluklu ekstra rahat kroslit malzemeden yapılmıştır. Çift enjeksiyon tasarımı, daha sert bir dış taban ile daha yumuşak bir iç taban sunar. Tüm favori renklerinizi üst düzey konforla birleştiren Crocs koleksiyonu yazın olmazsa olmazı. Tatilde, havuz başında, hafta sonu sahilde serinlerken Crocs sandaletlerinizle ekstra rahat olacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

 

Crocs’ları giymek için yazı beklemeyin

Bu kış tüm aile rahat Crocs’larla sıcacık kalın!  şimdi Crocs rahatlığını sezon boyunca devam ettirmek için sıcak astarlı bir versiyonu var. Yumuşak, tüylü astarlı crocsları denemek için tam zamanı. Sporvol’deki birbirinden şık crocs modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.